Styl Metropolis

Styl Metropolis czyli styl miejski we wnętrzach.

Styl miejski wydaje się być jedynym stylem, który każdy rozumie na swój sposób. Jednak choć ma on wiele odmian, to jedna cecha pozostaje niezmienna: umiłowanie prostoty

Czym więc wyróżnia się mieszkanie inspirowane klimatem wielkiego miasta?
Z pewnością jak największą przestrzenią i funkcjonalnością. Nie ma w nich zbędnych dodatków czy przypadkowych połączeń. Mieszkania urządzone w stylu miejskim są dokładnym przeciwieństwem miejskiego pośpiechu i chaosu
Kolory są  jasne, stonowane, czasem wzmocnione jednym silnym akcentem (np. turkusem, żółcią czy czerwienią). Formy mebli są proste, oszczędne i funkcjonalne (coraz częściej wielofunkcyjne i modułowe). 
Kuchnia jest najczęściej połączona z salonem, co sprzyja spotkaniom towarzyskim. Rozważne gospodarowanie przestrzenią jest kluczem tej estetyki. 

A dodatki…? tutaj nigdy nie są przypadkowe. Nie ma ich zbyt wiele, dlatego każdy nadaje wnętrzu indywidualny charakter. 

Zobacz jak styl metropolis zinterpretowała Maja Palczewska, znajdziesz tu wiele interesujących połączeń kolorystycznych, materiałowych i podpowiedzi na łatwą aranżację własnego mieszkania. 

KUCHNIA

SALON

SYPIALNIA

AUTORYZOWANI PRZEDSTAWICIELE

U naszego Autoryzowanego Przedstawiciela znajdziesz wszystkie przedstawione w aranżacjach blaty kuchenne i płyty meblowe. Skontaktuj się z najbliższą hurtownią.

ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA