Styl Industrial

LOFTOWE WNĘTRZE - jak je stworzyć?

Loftowe przestrzenie intrygują i przyciągają z magnetyczną siłą.
Jak czytamy w ELLE Decoration loft znajduje się na drugim miejscu mieszkaniowych marzeń Polaków!

Co jest w tym pofabrycznym stylu, że chcemy przenieść go do naszych mieszkań? Może skojarzenie z artystyczną bohemą? Mieszkaniem - pracownią, w której odbywa się kreatywny proces tworzenia, jak pisze Tomasz Kammel? A może tak się wyraża tęsknota za dawnymi wartościami, o których w swoim artykule wspomina Beata Bochińska...?

Jak powinien wyglądać nasz domowy loft? Na pewno przestronnie, surowo, z ceglanymi i betonowymi ścianami, zaakcentowany kilkoma stylizowanymi dodatkami „rodem z fabryki”, koniecznie z długimi, wiszącymi lampami. Powinien być funkcjonalny i oszczędny w formie. Tylko jak to osiągnąć?

Zapraszamy do naszego journala, pełnego niespodziewanych połączeń kolorystycznych i materiałowych, które ułatwią aranżację naszej własnej, wymarzonej, industrialnej przestrzeni.

Maja Palczewskapokazuje trzy różne wersje kolorystyczne tego samego wnętrza, które można stworzyć zaopatrując się w dostępne materiały i dodatki.
Industrialny charakter można uzyskać na różne sposoby,również w typowym mieszkaniu.

Zapraszamy do zabawy designem!

KUCHNIA

SALON

AUTORYZOWANI PRZEDSTAWICIELE

U naszego Autoryzowanego Przedstawiciela znajdziesz wszystkie przedstawione w aranżacjach blaty kuchenne i płyty meblowe. Skontaktuj się z najbliższą hurtownią.

ZNAJDŹ PRZEDSTAWICIELA