DIAMENT MEBLARSTWA 2021 dla JEST MIEJSCE 09.11.2020

JEST MIEJSCE – showroom SWISS KRONO z innowacyjną usługą wspierającą procesy projektowe - zwyciężył w konkursie Diament Meblarstwa 2021, w kategorii „marketing i komunikacja”. 

Nasza multifunkcyjna przestrzeń do kreatywnej pracy została doceniona przez ekspertów, min: architektów, projektantów wnętrz, designerów, trendsetterów, blogerów, przedstawicieli mediów, naukowców i ekspertów branżowych, potwierdzając oryginalność i innowacyjność naszego Showroomu. 

Przyjedź do naszego MIEJSCA i skorzystaj z użytecznych narzędzi, jakie opracowaliśmy, aby wesprzeć pracę nad kolorystyką całego wnętrza. W JEST MIEJSCE możesz zestawiać, dobierać i porównywać materiały: blaty, podłogi, płyt laminowane, HPL, SWISSCDF oraz Walldesign. Nasz SHOWROOM JEST pracownią, do której została zaprojektowana unikalna usługa – „ścieżka material board’owa”. To narzędzie wspierające proces projektowy na etapie określania kolorystyki i wyboru materiałów do projektowanego wnętrza.JEST też przestrzenią co-workingową - tu można spotkać się z Klientem przy kawie lub popracować samemu. Można także przeprowadzić kameralną prezentację, korzystając z naszego elektronicznego flipchartu. 

Do JEST MIEJSCE zapraszamy od wtorku do piątku w godz. 10.00 – 18.00, a także w soboty pomiędzy 11.00 a 15.00.

Obserwuj nasze media społecznościowe i kalendarz wydarzeń:
facebook.com/poznanjestmiejsce | instagram.com/poznanjestmiejsce 
mail: [email protected] |  tel. 607 834 590

DIAMENT MEBLARSTWA 2021 dla JEST MIEJSCE